My Cart

معیار، رضایت شماست
Template is not defined.

My Cart

گروه صنعتی

تفاوت پلی اتیلن با پلی پروپیلن

فهرست مطالب

پلی پروپیلن ، همچنین به عنوان پلی پروپن شناخته می شود ، یک نوعی از پلاستیک است درست مثل پلی اتیلن . تفاوت پلی اتیلن با پلی پروپیلن در چیست ؟ اگر بخواهیم خیلی خلاصه بگوییم. چیزی که پلی پروپیلن را از پلی اتیلن برای یک فرد غیر حرفه ای جدا می کند این واقعیت است که می توان در اصل پلی پروپیلن را قالب زد تا در یک درجه حرارت خاص قابل انعطاف شود و وقتی خنک می شود به حالت جامد خود برمی گردد. از پلی پروپیلن نه تنها به عنوان پلاستیک ساختاری می توان استفاده کرد بلکه می توان از آن به عنوان فیبر نیز استفاده کرد. همچنین دارای نقطه ذوب بالایی است که آن را از پلی اتیلن متمایز می کند.

مزیت پلی پروپیلن نسبت به پلی اتیلن پایداری بیشتر آن است ، پلی پروپیلن این مزیت را دارد که می توان محصولاتی همانند لولا درب را از آن تولید کرد که قادر به بار ها باز و بسته شدن باشد .

تفاوت پلی اتیلن با پلی پروپیلن | فرق پلی اتیلن با پلی پروپیلن | تفاوت پلی اتیلن و پلی پروپیلن | مقایسه پلی اتیلن و پلی پروپیلن | فرق پلی اتیلن و پلی پروپیلن | فرق پلی اتیلن با پلی پروپیلن
تفاوت پلی اتیلن با پلی پروپیلن | فرق پلی اتیلن با پلی پروپیلن | تفاوت پلی اتیلن و پلی پروپیلن | مقایسه پلی اتیلن و پلی پروپیلن | فرق پلی اتیلن و پلی پروپیلن | فرق پلی اتیلن با پلی پروپیلن

فرق پلاستیک با پلی اتیلن

تمام مواد اولیه پلی اتیلنی ، پلی استری ، پلی پروپیلنی و … که خود هر کدام به بی نهایت محصول تبدیل می شود را به طور کلی پلاستیک می گویند ، از همین رو نمی توان تفاوتی بین پلاستیک و پلی اتیلن وجود داشته باشد .

اگر به طور دقیق تر بخواهیم یکی از محصولات پلاستیکی و زیر مجموعه های آن را نام ببریم می توان به مواد پلی اتیلنی سبک که زیر شاخه ای از پلاستیک هستند و می توان پلاستیک های دسته دار فروشگاهی را از این ماده تولید کرد نام برد .

ترکیب پلی پروپیلن با دیگر مواد و خلق بینهایت محصول جدید

پلی پروپیلن و همچنین پلی اتیلن را می توان با مواد دیگر ترکیب کرد. به عنوان مثال می توان لاستیک اضافه کرد ، تا انعطاف پذیرتر شود. یکی از افزودنی های مهیجی که به پلی پروپیلن اضافه می شود مواد معدنی است. این مواد معدنی به یک ورق پلی پروپیلن اجازه می دهد تا به یک کاغذ مصنوعی تبدیل شود. کاغذ مصنوعی اساساً کاغذ پلاستیکی است. به راحتی می توان روی آن چاپ کرد. می تواند تا شود ، مهر داغ شود ، برش داده شود ، دوخته شود و موارد دیگر. از همه بهتر اینکه سازگار با محیط زیست است! در کل پلی پروپیلن قابلیت تبدیل به تعداد زیادی محصول را دارد . از کاغذ مصنوعی ساخته شده از پلی پروپیلن برای ساخت بنر ، کارت عضویت ، نقشه ، منو ، کارت تلفن ، تابلو ، برچسب ، گرافیک کف ، تشک پیشخوان و کتابچه استفاده می شود. این لیست از اینجا ادامه دارد! آنچه در مورد کاغذ مصنوعی برجسته است این است که با دوام ، در برابر اشک و آب مقاوم است! (محصولات ساخته شده از پلی پروپیلن)

اشتراک گذاری:

Telegram
WhatsApp
Email

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی‌ها